Ogłoszenia

Najnowszy numer kwartalnika „W Naszej Gminie”

Najnowszy numer kwartalnika „W Naszej Gminie”

Trwa dystrybucja najnowszego numeru kwartalnika „W Naszej Gminie”. W świątecznym wydaniu gazety, znalazło się wiele ciekawych artykułów. Miedzy innymi - najnowsze informacje na temat ewentualnej budowy stacji bazowej dla telefonii komórkowej na dachu remizy OSP w Rajczy. Sporo cennych informacji wójta Gminy Rajcza o bieżących pracach. W numerze pojawia się materiał dotyczący nazw ulic w Rajczy. Publikujemy również artykuły nadesłane, między innymi o działalności Świetlicy Środowiskowej w Soli-Kiczorze oraz o aktywności Stowarzyszenia „Wspólnie Od Nowa” ze Soli. Na łamach gazety rolnicy będą mogli zapoznać się z informacjami na temat dopłat bezpośrednich, zaplanowanych na rok 2017. Nie zabraknie również informacji Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Rajczy oraz wielu innych tematów. Zapraszamy na łamy naszego kwartalnika, który można również pobrać w wersji elektronicznej. Pobierz

UA-71225827-1